Podziękowania dla pilan za świadomość i empatię

21.09.2017

 

#piła   #wolontariat   #nowotwory krwi   #inwest-park   #fundacja dkms   

Fundacja DKMS i rodzina Michałka, dziękują pilanom którzy w miniony weekend zarejestrowali się jako potencjalni dawcy szpiku oraz instytucjom i organizacjom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowdzenie wydarzenia. Przypmnijmy, że oddanie szpiku zadeklarowaało 919 mieszkańców naszego miasta.  List fundacji i rodziców Michałka poniżej.
 

Szanowny Państwo,

Spotkał mnie niepowtarzalny zaszczyt, mogąc podzielić się z Państwem informacją o liczbie zarejestrowanych Dawców, którzy dołączyli do Bazy Fundacji DKMS w ciągu minionego weekendu (16-17.09.2017r.). W Pile podczas akcji „Dzień Dawcy Szpiku dla Michałka i Innych” w bazie Fundacji DKMS zarejestrowało się 919 osób. Każda zarejestrowana osoba to szansa na nowe życie dla osób chorych na białaczkę i inne choroby krwi, potrzebujących przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego.

Równocześnie korzystając z okazji pragnę podziękować rodzinie oraz przyjaciołom Michałka, Prezydentowi Miasta Piła, pracownikom
Inwest-Parku, wolontariuszom, pilskim instytucjom, niezależnym firmom, kościołom, placówkom oświatowym, straży miejskiej i  wszystkim osobom które bezinteresownie wsparły akcję. Oczywiście nie mogę zapomnieć o przesłaniu podziękowań dla wszystkich  mieszkańców Piły, którzy wsparli akcję nie tylko poprzez rejestrację jako potencjalni Dawcy szpiku i komórek macierzystych ale również informację o swoim wsparciu dla akcji i woli pomocy! To też było ważne!

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/121068651952420/

Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować za pomoc, jaką otrzymaliśmy od pilskich mediów przy okazji organizacji akcji „Dzień Dawcy Szpiku dla Michałka i Innych ”  Dzięki Państwa pomocy przy informowaniu o zbliżającej się akcji oraz dzieląc się historią Michałka, któremu dedykowaliśmy akcję, udało się uświadomić kolejne osoby o inicjatywie dawstwa szpiku i komórek macierzystych.

Dodatkowo pozwolę sobie Państwa na bieżąco informować o zarejestrowanych Dawcach z tej akcji, którzy faktycznie oddadzą cząstkę siebie osobie dotkniętej nowotworem krwi.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i mam nadzieję na współpracę w przyszłości oraz liczę na podzielenie się dobrymi wieściami z Państwa odbiorcami.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Nawrot
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców /DR Coordinator
 

Kochani, wspaniali ludzie o mega wielkim sercu.

Brakuje nam słów, aby opisać jak jesteśmy wzruszeni i wdzięczni za to co zrobiliście dla naszego synka Michałka a także dla innych potrzebujących dawcy szpiku. Dziękujemy wszystkim z całego serca za bezinteresowne zaangażowanie, poświęcony czas i energię którą włóżyliscie w organizację super akcji. Czujemy ogromną dumę wiedząc, że nie jesteśmy sami w tych trudnych dla nas chwilach, że mamy taką silną armię wsparcia, tyłu wspaniałych oddanych ludzi u swego boku.Jesteście niesamowici!!! Taki imponujący wynik zarejestrowanych potencjalnych dawców szpiku dodał nam skrzydeł i siły do dalszej, trudnej walki z chorobą Michałka. DZIĘKUJEMY!!!

Rodzice Michałka
 

 

 

 

To może Cię także zainteresować:
Dominik marzy o bieganiu. Możemy mu pomóc!
Uwaga dzisiaj może powiać!
Za nami Pilski Jarmark Bożonarodzeniowy

NASTĘPNE >

 

 

red. | źródło: Piotr Gadzinowski, Fundacja DKMS; zdjęcia: Fundacja DKMS, Inwest-Park, Piotr Gadzinowski

1  /  7