Uwaga drogie panie! Na stres najlepszy boks!

23.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #boks   #kobiety   #sport   #rekreacja   #sławomir nowicki   

Dziesięć kobiet rozpoczęło treningi bokserskie w Hali Sportów Walki w Pile. Zajęcia odbywają się w każdy piątek wieczorem, a prowadzi je certyfikowany trener Sławomir Nowicki

 

- Są to zajęcia dla pań na co dzień zapracowanych, siedzących za biurkiem, które po całym tygodniu pracy mogą przyjść na ring, poboksować w worek, wyrzucając z siebie stres i negatywne emocje. W zasadzie są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami boksu, gdyż nie ma tutaj typowych walk czy sparingu – mówi Sławomir Nowicki.

Na razie na zajęcia uczęszcza 10 kobiet. Trener  ma jednak ambitne plany i zachęca do udziału wszystkie panie z Piły i okolic. Grupa może liczyć nawet 25-30 osób, więc zostało jeszcze sporo wolnych miejsc.

- Dopiero zaczynamy, a ja mam nadzieję, że skoro panowie w Pile nie chcą ćwiczyć boksu, to może uda mi się właśnie z kobietami – zaprasza trener Nowicki i dodaje.: - Kobietom chce się bardziej, nie odpuszczają, proszą o kolejne zestawy ćwiczeń, jak również same proponują elementy, które chcą abym wprowadził do treningu.
 
Zajęcia odbywają się w każdy piątek od godziny 19 do 20 w Hali Sportów Walki przy ulicy Sportowej 11. Ich miesięczny koszt to zaledwie 30 zł. W imieniu trenera Sławomira Nowickiego serdecznie zapraszamy, a sami polecamy.

To może Cię także zainteresować:
Znany aktor ambasadorem pilskiej inicjatywy
Gmina Piła ze statuetką Stanisława Staszica
W weekend obejrzysz „Morderstwo w Orient Expressie”

red. | źródło: Piotr Gadzinowski, Jagoda Oburota; zdjęcia: Jagoda Oburota