I ty możesz mieć swoje „Martwe popołudnie”

 

- Wakacje za nami, czas pochwalić się co czytaliśmy i oglądaliśmy na urlopach. Czy wszyscy nadrobili zaległości czytelnicze?  Spotkanie odbędzie się tydzień po premierze „TEGO” na podstawie powieści Stephena Kinga i po spotkaniu idziemy do kina.  „TO” to prawdopodobnie najważniejsza premiera filmowa września. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek, filmów, komiksów i seriali - zachęca Krzysztof Oleksy, członek grupy „Zaczytani Kinomani”.

„Zaczytani” spotykają się zazwyczaj raz w miesiącu w pilskich kawiarniach. Podczas spotkań rozmawiają o książkach i filmach, które zrobiły na nich wrażenie i są godne polecenia.
 
- Na naszych spotkaniach przewijają się chyba wszystkie gatunki począwszy od szeroko pojętej fantastyki, przez kryminały, biografie, książki podróżnicze i historyczne, obyczajowe, na literaturze faktu kończąc. Część spotkań obywa się pod tematem przewodnim, a niektóre z nich są spotkaniami otwartymi. Można przynieść swoje książki, można proponować tematy kolejnych spotkań – dodaje K. Oleksy.

Najbliższe spotkanie „Zaczytanych Kinomanów” już w najbliższa sobotę  16 września, w Herbaciarnio-Warsztatowni „Kubek” przy alei Piastów. Będzie można wygrać powieść kryminalną Mariusza Czubaja „Martwe Popołudnie” z autografem autora. W galerii poniżej zdjęcia z poprzednich spotkań grupy.Więcej informacji o grupie na facebooku Zaczytani Kinomani.  Polecamy!

To może Cię także zainteresować:
Paryż może poczekać - film
Królowa Hszpanii - film
Dominik marzy o bieganiu. Możemy mu pomóc!

red. | źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcia: Zaczytani Kinomani/Facebook