Policjantka z Piły 3 w MP Policji w Kolarstwie

08.08.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #bukowina   #tur de pologne   #mp polski policji w kolarstwie szosowym   #anna starzyńska   #kpp w pile

Pierwsze Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie odbyły się 4 sierpnia na tej samej trasie, co ostatni etap 74. wyścigu Tour de Pologne. Do pokonania pętli długości 58 kilometrów wokół Bukowiny Tatrzańskiej stanęło 50 policjantów z całej Polski. Wśród kobiet trzecie miejsce wywalczyła podkomisarz Anna Starzyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Okazją do zorganizowania I Mistrzostw Polski Policji w Kolarstwie Szosowym,  był Wyścig Tour de Pologne dla Amatorów. Amatorzy  przejechali taką samą trasą co zawodowcy z wieloma podjazdami - w tym słynną „ścianę Bukowina”, która stanowi nie lada wyzwanie dla każdego entuzjasty jazdy na dwóch kółkach.

Świetnie wśród kobiet spisała się podkom. Anna Starzyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pile (na zdjęciu w czerwonych spodenkach), która z czasem 2:47:49 wywalczyła 3 miejsce. Wygrała starsza posterunkowa Izabela Kłosowska z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, a drugie miejsce zdobyła sierżant Anna Kędra z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

„W całym peletonie amatorów panowała wspaniała sportowa atmosfera. Mocniejsi wspierali słabszych, pomagając im na trudnych odcinkach. Choć trasa nie była łatwa, a do tego upał dał się we znaki zawodnikom to wszyscy walczyli o jak najlepszy wynik na mecie.' - czytamy na stronie internetowej KPP w Pile.Pani Annie serdecznie gratulujemy.