Zwiedzali i promowali Piłę

26.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #rajd rowerowy   #dolny śląsk   #dzierżonów   #wrocław   #pilski klub turystyki rowerowej jednoślad   

Miłośnicy kolarstwa z Pilskiego Klubu Turystyki Rowerowej PTTK "Jednoślad",  zakończyli rajd szlakiem „Zamków i pałaców Dolnego Śląska”.  Poniżej relacja uczestników z ostatnich dni podróży.

 

21 lipca

Dzisiaj pożegnaliśmy Walim 5,5 km podjazdem na Przełęcz Walimską. Było blisko Wielkiej Sowy. Później zjechaliśmy w dół i dalej przez Pieszyce, Dzierżoniów , Wiry dotarliśmy na Przełęcz Tąpadła na Ślęży. Następnie po stromych zjazdach i podjazdach dotarliśmy do Sobótki na nocleg.

22 lipca

Przedostatni dzień wyprawy 22 lipca. Przejazd z Sobótki do Wrocławia od rana żar lał się z nieba. Pokonaliśmy 57 km zwiedzając zamki i pałace w okolicznych miejscowościach. Po dotarciu do Wrocławia i zakwaterowaniu zwiedzać wrocławski rynek z chowającymi się krasnalami.
 
23 lipca

Ostatniego dnia zwiedzamy Wrocław na rowerach: Stare Miasto i Ostrów Tumski, którego nie zdążyliśmy w pełni zobaczyć, ze względu na nawałnice która nas złapała. Nie dało się jechać na rowerze tak wiało. Pogoda niestety się nie poprawiła do końca, więc wróciliśmy do Piły. Będziemy musieli jeszcze wrócić do Wrocławia.

To może Cię także zainteresować:
Dominik marzy o bieganiu. Możemy mu pomóc!
Uwaga dzisiaj może powiać!
Za nami Pilski Jarmark Bożonarodzeniowy

red. | źródło: Piotr Gadzinowski, www.facebook.com/szlakzamkowy/; zdjęcia: www.facebook.com/szlakzamkowy/