Qulturka i Dezerter - klub Barka pękał w szwach!

22.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #barka   #dezerter   #qulturka   #koncert   

W sobotni wieczór 21 października w pilskim klubie Barka zagrały dwa zespoły: pilska Qulturka i warszawski Dezerter. To była nie lada gratka dla miłośników punk rocka. Klub pękał w szwach i dało się odczuć, że cały lokal podskakuje. To było bardzo energetyczne wydarzenie!

 

Pilska Qulturka wyszła na scenę punktualnie o godz. 20 i już wtedy okazało się, że będzie to udany wieczór. Zespół zagrał dynamicznie i rozruszał tłumy. Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się Dezerter. Zespół w składzie: Robert Matera – gitara, wokal, Krzysztof Grabowski – perkusja, Jacek Chrzanowski – gitara basowa udowodnił, że mimo ponadtrzydziestoletniej działalności nadal jest w formie. Na koncercie bawiły sie tłumy, trudno było nawet przedrzeć się przez rozśpiewaną i podskakującą publikę. Na zakończenie Dezerter zagrał najbardziej rozpoznawalny kawałek "Spytaj milicjanta". Oby więcej takich udanych koncertów w mieście nad Gwdą!

To może Cię także zainteresować:
Koncert Noworoczny "Karnawał wenecki"
Bartłomiej Szopiński koncert "Wspomnienie" - Sala Miejska Inwest-Park
ROMANTYCY I JUBILAT - koncert - Konstanty Andrzej KULKA - skrzypce, Bartosz KOZIAK - wiolonczela, Marek PIJAROWSKI - dyrygent, Orkiestra Filharmonii Poznańskie

red. | źródło: Marika Naskręt, zdjęcia: Marika Naskręt