Sztywny Pal Azji zagrał udany koncert

15.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #koncert   #barka   #sztywny pal azji   

W piątek 13 października zagrały w Pile dwa znane zespoły - Maleo Reggae Rockers w Rockopolis i Sztywny Pal Azji w klubie Barka. Byliśmy na koncercie drugiego zespołu, poniżej prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.
 

 

Sztywny Pal Azji działa na polskiej scenie muzycznej już od trzydziestu jeden lat. Zespół pochodzi z Chrzanowa i gra wyjątkowego, charakterystycznego dla siebie rocka. Ślązacy w szkładzie: Leszek Nowak, Jarosław Kisiński, Paweł Nazimek, Zbigniew Ciaputa, Krystian Różycki, Wojciech Wołyniak wciąż są w formie. Na piątkowym koncercie mogliśmy usłyszeć przeboje takie, jak "Nieprzemakalni", "To jest nasza kultura", "Nie gniewaj się na mnie, Polsko. Oczywiście występ musiał zakończyć się bisem. Na zakończenie muzycy zagrali słynną balladę "Kolor czerwony", a wokalista Leszek Nowak zszedł ze sceny i zaśpiewał ten utwór z publicznością.

To może Cię także zainteresować:
Koncert Noworoczny "Karnawał wenecki"
Bartłomiej Szopiński koncert "Wspomnienie" - Sala Miejska Inwest-Park
ROMANTYCY I JUBILAT - koncert - Konstanty Andrzej KULKA - skrzypce, Bartosz KOZIAK - wiolonczela, Marek PIJAROWSKI - dyrygent, Orkiestra Filharmonii Poznańskie

red. | źródło: Marika Naskręt, zdjęcia: Marika Naskręt