Co robić w weekend?

04.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #plac konstytucji   #korso   #wystawa plonów   #kino   #kino plenerowe   #film   #koncert   #tango   

W ten weekend w Kostrzynie nad Odrą odbywa się festiwal Woodstock. Jeśli jednak zostajesz w Pile, sprawdź, na jakie wydarzenia możesz się wybrać.

 

W piątek 4 sierpnia odbędzie się projekcja komedii romantycznej produkcji francuskiej pt. „Facet na miarę”. Seans jest darmowy, zapraszamy o 22.00 na Bulwary Châtellerault.

Tego samego dnia w kinie Helios premiera filmu science-fiction „Valerian i miasto tysiąca planet”. W rolach kosmicznych agentów wystąpią Dane DeHaan i słynna modelka Cara Delevingne. Jako ciekawostkę dodajmy, że produkcja kosztowała aż 180 milionów dolarów!


W sobotę 5 sierpnia w godz. 12.00-17.00 na placu Konstytucji 3 Maja działkowcy wystawią swoje plony.  O wydarzeniu informowaliśmy tutaj: pp.ddwlkp.pl/index/news/l/pl/k/119/n/pila-moje-miasto/news/446.
Działkowcy zapowiedzieli, że chętnie porozmawiają z młodymi ludźmi pragnącymi uprawiać swój ogródek.
W tym samym miejscu o godz. 21.00 kolejne spotkanie z cyklu „Tango przy fontannach”. W ramach wydarzenia pokazy i lekcje tańca.
W niedzielę 6 sierpnia o godz. 18.00 w Parku Miejskim jak zwykle zapowiada się świetny koncert. Tym razem pieśni żydowskie wykona zespół Shalom z Poznania.
 

To może Cię także zainteresować:
Koncert Noworoczny "Karnawał wenecki"
Paryż może poczekać - film
Będzie kolęda - koncert kolęd

red. | źródło: Marika Naskręt, RCK, Helios