Weekendowe koncerty

01.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #weekend   #kultura   #koncert   #film   

Weekend zapowiada się mroźnie? Nie siedź w domu, wyjdź do kina lub na koncert! Fani muzyki klasycznej z pewnością znajdą coś dla siebie.

 

W sobotę 2 listopada o godz. 17.00 w Sali Miejskiej przy ul. Dąbrowskiego 8 odbędzie się KONCERT CHARYTATYWNY DLA MIRY. W programie koncerty: Avans Blues, Zbigniew Rolniczak z Czarnkowa, Leonard Luther z Bydgoszczy oraz licytacje i kiermasz charytatywny. Pozyskane środki przeznaczone będą na leczenie Miry chorej na szpiczaka.Wstęp wolny.

Tego samego dnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej w RCK posłuchać będzie można koncertu ROMANTYCY I JUBILAT. Konstanty Andrzej Kulka – skrzypce, Bartosz Koziak – wiolonczela, Marek Pijarowski – dyrygent, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej, Ryszard Daniel Golianek – wprowadzenie do koncertu. Cena biletu: 40 zł.

W niedzielę o godz. 16.00 w sali widowiskowej w RCK odbędzie się ZAKOŃCZENIE DNI SENIORA. Wstęp wolny.

Z kolei w Sali Miejskiej przy ul. Dąbrowskiego 8 o godz. 18.00 zagra Bartłomiej Szopiński – uznany pianista, organista hammonda, kompozytor, dziesięciokrotnie nagrodzony statuetką "Pianista Roku", koncertował u boku takich artystów, jak: Phil Guy, Jonny Rawles, Kate Moss, Kara Grainger, Larry McRay. Cena biletu: 25 zł.

A już od poniedziałku na placu Staszica Pilski Jarmark Świąteczny. W świąteczny nastrój już teraz wprowadza kino Helios, w którym zobaczyć można filmy takie, jak „Cicha noc”, „Listy do M. 3” czy animację „Pierwsza gwiazdka”.

 

To może Cię także zainteresować:
Koncert Noworoczny "Karnawał wenecki"
Paryż może poczekać - film
Będzie kolęda - koncert kolęd

red. | źródło: Marika Naskręt, RCK, zdjęcia: RCK