Moc weekendowych atrakcji

06.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #weekend   #kultura   #helios   #barka   #kino   #koncert   #przygarnij burka   #fotografia   

W nadchodzący weekend każdy znajdzie coś dla siebie. Helios przygotował 3 premiery filmowe, klub Barka zaprasza na covery Metalliki, a w Parku na Wyspie odbędzie się po raz ósmy akcja Przygarnij Burka.

 

W piątek 6 października na kinomanów czekają 3 premiery. Na ekrany kin wchodzi film biograficzny „Twój Vincent” poświęcony wybitnemu impresjoniście Vincentowi van Goghowi. Podczas produkcji zastosowano nowatorską technikę animacji z wykorzystaniem specjalnie stworzonych na potrzeby produkcji Stacji Roboczych Animacji Malarskiej (PAWS). Dzieła van Gogha ożyją!

Fani filmów science-fiction powinni obejrzeć „Blade Runner 2049”. Co wydarzy się w przyszłości? Zobaczcie zwiastun:

Dla najmłodszych Helios przygotował film animowany „My Little Pony”, czyli przygody magicznych kucyków. Czy pokonają złowrogiego Króla Burzy?

W sobotę 7 października w Parku na Wyspie o godzinie 13.00 rozpocznie się akcja Przygarnij Burka mająca na celu szukanie domów dla psów z pilskiego schroniska. W programie pokazy, porady dotyczące tresury, pielęgnacji i karmienia czworonożnych pupili.

Entuzjaści fotografii zapraszają na Światowy Spacer Fotograficzny Scott Kelby’s Worldwide Photowalk 2017, który odbędzie się w Pile w sobotę o godz. 15.00. Zbiórka pod wejściem głównym na dworzec PKP. To impreza fotograficzna, w której fotografowie spotykają się, aby spacerować, robić zdjęcia i bawić się z innymi fotografami. Po spacerze uczestnicy mają możliwość przedstawienia swojego najlepszego zdjęcia w konkursie.

W sobotni wieczór o godz. 20.00 na pilskiej Barce po raz kolejny zagra coverband Scream INC. Ukraińcy zaprezentują najlepsze kawałki Metalliki we własnej interpretacji. Zeszłoroczny koncert przyciągnął tłumy, a muzycy udowodnili, że świetnie radzą sobie z kompozycjami mistrzów metalu. Support: Ribs in Coke, cena biletu 30/40 zł.

 

To może Cię także zainteresować:
Koncert Noworoczny "Karnawał wenecki"
Będzie kolęda - koncert kolęd
Dominik marzy o bieganiu. Możemy mu pomóc!

red. | źródło: Marika Naskręt, Helios, RCK, Barka, zdjęcia: Marika Naskręt