W strefie przemysłowej powstanie kolejna fabryka

29.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #inwestycja   #fabryka   #strefa przemysłowa   #top fence   #akt notarialny   #urzad miasta piły   

Funkcjonująca w Pile firma „TOP FENCE” Jarosław Grześkowiak,  zmierza w rejonie ulicy Wawelskiej wybudować: halę produkcyjną, magazyn  oraz biurowiec. Nowa fabryka powstanie na dwóch działkach przy ulicy Magazynowej,  których  „TOP FENCE” - na podstawie podpisanego dzisiaj aktu notarialnego - jest wieczystym użytkownikiem. Cena jaką miasto uzyskało w przetargu, to ponad 706 tysięcy złotych.

 

- Do zainwestowania w tym miejscu skłoniło nas dobre położenie działki oraz konieczność zlokalizowania firmy w jednym miejscu. W tej chwili bowiem działamy w trzech punktach miasta, co powoduje określone problemy i nie jet dla nas korzystne – powiedział po podpisaniu aktu notarialnego właściciel „TOP FENCE” Jarosław Grześkowiak i dodał: - W tej chwili jesteśmy na początku drogi i rozmawiamy z architektem o projekcie. Z zakończeniem inwestycji chcemy się z zmieścić w wyznaczonym terminie 3 lat. Oczywiste jest także, że zamierzamy się rozwijać, a co za tym idzie  i zwiększyć zatrudnienie.

Firma „TOP FENCE” specjalizuje się w produkcji konstrukcji, bram oraz ogrodzeń ze stali oraz jest przedstawicielem handlowym największych polskich marek tej branży. 


 

To może Cię także zainteresować:
Dominik marzy o bieganiu. Możemy mu pomóc!
Uwaga dzisiaj może powiać!
Za nami Pilski Jarmark Bożonarodzeniowy

red. | źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: Piotr Gadzinowksi