Piła do czarnkowian – pracujecie u nas!

06.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #czarnków   #kampania   #promocja   #pracuj w pile   #przedsiębiorczość   #praca   #oferty   

Trwa kampania „Pracuj w Pile”. Tym razem, jej uczestnicy zachęcali mieszkańców Czarnkowa, do zapoznania się z ofertami pilskiego runku pracy.  Był to trzeci wyjazd – po Chodzieży i Wałczu - w ramach kampanii „Pracuj w Pile”.
 

 

Przypomnijmy: "Pracuj w Pile" to odpowiedź władz miasta, na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na kadrę pracowniczą. Jej niedobór związany jest: z niskim wskaźnikiem bezrobocia (4 procent), a także planami nowych inwestorów budujących fabryki w strefie przemysłowej oraz dynamicznie rozwijającymi się firmami, które w Pile funkcjonują od dawna.  Stąd pomysł władz Piły o rozpoczęciu kampanii koordynowanej przez Inwest-Park, która ma pomóc firmom w prezentacji ich ofert pracy.

Do tej pory kampania zawitała do Chodzieży i Wałcza. Wczoraj natomiast, zastępca prezydenta Piły  Beata Dudzińska, wspólnie z przedstawicielami Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski, Inwest-Parku oraz współpracownikami z pilskiego ratusza odwiedzili Czarnków.
  
- Kampania jest skierowana szczególnie do osób, które na co dzień dojeżdżają do dużych ośrodków miejskich takich jak Poznań, Bydgoszcz czy Szczecin i obejmuje miasta ościenne w promieniu 70 kilometrów od Piły. Oferty powinny zainteresować różne grupy pracownicze: od osób niewykwalifikowanych, przez specjalistów, po managerów. Celem jest również przybliżenie firm, których w Pile sukcesywnie przybywa – relacjonuje Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły.
 

To może Cię także zainteresować:
Znany aktor ambasadorem pilskiej inicjatywy
Gmina Piła ze statuetką Stanisława Staszica
W weekend obejrzysz „Morderstwo w Orient Expressie”

red. | źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły, zdjęcia: UM Piły