Konkurs dla mikro, małych i średnich firm

05.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#piła   #powit pilski   #wielkopolska   #konkurs   #przedsiębiorczość   #innowacje   

Pula nagród 120 000 złotych i pakiety promocyjne łącznej wartości 90 000 złotych, to trofea w Konkursie  o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”. W konkursie mogą uczestniczyć. mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego.
 

 

W konkursie nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:

-  „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”,

- „Wnętrza przyszłości”,

- „Przemysł jutra”,

- „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”,

- „Rozwój oparty na ICT”,

- „Nowoczesne technologie medyczne”.

Organizatorem konkursu jest Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www.iw.org.pl. Informacji udziela Departament Gospodarki, tel. 61 626 62 40, e-mail: drg.sekretariat@umww.pl.

Nabór wniosków prowadzony jest do 11 września 2017 r. do godziny 15:30. Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000 złotych oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000  złotych.


 

To może Cię także zainteresować:
Znany aktor ambasadorem pilskiej inicjatywy
Gmina Piła ze statuetką Stanisława Staszica
W weekend obejrzysz „Morderstwo w Orient Expressie”

red. | źródło: Piotr Gadzinowski, UM Piły, zdjęcie: UM Piły